Nabídka práce

Náš úspěch závisí především na kvalitním týmu, který je klíčem k dalšímu rozvoji společnosti BcB s.r.o..

Je to touha učit se, schopnost teamového řešení problémů a nadšení pro vše, co nás žene stále kupředu.

Máte-li chuť něco dokázat a zájem pracovat v dynamické společnosti s velmi dobrým jménem na trhu, připojte se k nám.

Naše společnost právě nyní hledá vhodné kandidáty na pozici:

* obchodní zástupce - PrOMOTÉR - ČR

Oslovila Vás naše nabídka? Využijte příležitosti a zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem na následující adresu:

BcB s.r.o.

Štítová 254

149 00 Praha 4

E-mail: bcb@dersutcaffe.cz

Tel.: 267 912 027

Obchodní zástupce - Promotér - Praha a ČR

Smyslem této časově náročné pozice je každodenní komunikace se zákazníky a poskytování servisu dle standardů společnosti, současně vyhledávání a rozvoj nových zákazníků.

Náplň činnosti:

·udržování obchodních vztahů a každodenní komunikace se zákazníky

·vyhledávání nových zákazníků a navazování kontaktů s nimi

·příprava nabídek, prezentace výrobků a uzavírání smluv

·budování dlouhodobých a korektních vztahů se zákazníky

·rozvoj svěřeného regionu

·poskytování servisu dle standardů společnosti

Profil vhodného kandidáta:

·praxe v oblasti obchodu a prodeje (výhodou)

·SŠ vzdělání (výhodou)

·komunikační a prezentační schopnosti

·znalost práce na PC (výhodou)

·cílevědomost, zodpovědnost a sebemotivace

·časovoá flexibilita

·předchozí zkušenost s podobnou pozicí (výhodou)

·řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

·práci na trvalý pracovní poměr / na dobu určitou

·práci ve velmi profesním a dynamickém týmu

·finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků

·služební automobil

·mobilní telefon

·nástup možný ihned

Práce je možná i na mandátní smlouvu nebo živnostenský list.