FIRMA BCB - CAFFÉ SERVIS JE OD ROKU 1997 DISTRIBUTOREM italské značkové kávy V ČESKÉ REPUBLICE. V SOUČASNÉ DOBĚ JSME ROZŠÍŘILI NABÍDKU O PRémiovou ITALSKOU KÁVU DERSUT a Italiana HRABĚTE CABAllINIHO A O BAVORSKÉ SYPANÉ BIO ČAJE BIOTEAQUE PRO GASTRONOMII. ZAJIŠŤUJEME SERVIS TAKŘKA VŠECH PROFESIONÁLNÍCH KÁVOVARŮ A DOVÁŽÍME KÁVOVARY ASTORIA, WEGA A DALŠÍ.

 

                                                              

KÁVA - novým zákazníkům splňujícím standardy kvality provozu nabízíme naše nejprestižnější pražené zrnkové kávy DERSUT ORO TOP QUALITY a ARANCIO v balení 1 nebo 3kg. Tyto certifikované směsi osmi arabik se liší pouze intenzitou pražení. CHUŤ kávy je kulatá, plná a vyvážená. Kyselost a hořkost je jemná harmonická. V ústech zanechává příjemný pocit ještě dlouho po vypití espresa.  Silné AROMA připomíná vůni květin, ovoce a čokolády. PĚNA je kompaktní krémová s texturou lískových oříšků, s nádechem tmavě hnědé, oživená červenými odlesky. ORO má mírně výraznější chuť a aroma než káva ARANCIO, která je jemnější.

  

Pro zákazníky připravující větší množství kávy nabízíme jako druhou kávu naší novinku CAFFE LIGHT DERSUT.Chuť a aroma kávy je  shodná s ostatními kávami, pouze po vypití šálku kávy máte pocit příjemné lehkosti. Tato lehká káva bez parafínu se sníženým obsahem kofeinu je určená především pro zákazníky mající jakékoliv zažívací potíže nebo preferující zdravou výživu. Personál Vaší provozovny je povinen absolvovat baristický kurz, pořádaný v našem školícím centru, při kterém si osvojí základní pravidla přípravy kávy a získá Certifikát baristy prvního stupně.

ČAJ / ČOKOLÁDA - Mimo kávu zásobujeme naše klienty rozmanitým doplňkovým zbožím potřebným k vytvoření ucelené nabídky teplých nápojů. Provozovny, připravující vice než deset čajů denně, doporučujeme sypané bio čaje BIOTEAQUE - 50 druhů / dokonalá certifikovaná bavorská kvalita / zážitková gastronomie / zákazník si může vybírat čaj i podle vzhledu a aroma / vysoká úroveň servisu / individuální volba skla a konvic / čajové stanice různých velikostí a provedení / styl vhodný pro každý interiér (www.bioteaque.cz). V nabídce jsou také gastro čaje TEEKANNE, horká čokoláda DERCIOK a BICOM, včetně materiálové podpory.


PODPORA PRODEJE KÁVY DERSUT A ČAJE BIOTEAQUE

      

MATERIÁL - MATERIÁLOVÁ A REKLAMNÍ PODPORA DERSUT SE POSKYTUJE ZDARMA DLE SMLOUVY O PROPAGACI. TATO SMLOUVA SPECIFIKUJE PODMÍNKY POUŽITÍ MATERIÁLU A JEHO ROZSAH (CCA KG PLÁNOVANÉ CELKOVÉ SPOTŘEBY KÁVY = 100KČ PODPORY) 

 • Výbava P.O.S. materiálem: šálky ve 22 vzorech / sklo / ubrousky / rozetky / zásobníky ubrousků / zásobníky cukru / popelníky / zástěry / reklamní tabule interiér a exteriér
 • Výbava Dersut style: polepy výloh / neonová reklama / dekorativní obrázky / prodejní police / markýzy / zakázkové oblečení a zástěry / interiérová dekorace / venkovní stojan / individuální požadavky

Minimální limit pro poskytnutí podpory Dersut style je odběr Ø 12kg kávy měsíčně.


TECHNOLOGIE  KÁVOVARY RŮZNÝCH PROVEDENÍ A ZNAČEK, MLÝNKY NA KÁVU, ČOKOLÁDOVARY,  FRAPPOVAČE  A DALŠÍ POTŘEBNOU TECHNIKU POSKYTUJEME ZA RŮZNÝCH PODMÍNEK:

 • Pronájem – cena měsíčního nájmu 2% ceny zařízení (smlouva o propagaci po dobu výpůjčky)
 • Leasing – 2 až 4 roky, cena bez navýšení, akontace 10% (smlouva o propagaci po dobu leasingu)
 • Zápůjčka techniky zdarma dle individuální potřeby (smlouva o měsíčních odběrech kávy). Minimální limit je odběr Ø 12kg kávy měsíčně
 • Zápůjčka techniky zdarma s vratnou kaucí 10% ceny zařízení po roce spolupráce. Po splnění závazných odběrů kávy je možný odprodej       technologie za 10% ceny. Minimální limit je odběr Ø 6kg kávy měsíčně

Záruku na techniku držíme po celou dobu spolupráce, při řádném plnění smluvních podmínek.


SLUŽBY

 •  Servis zdarma - údržba, služby servisního technika
 •  Trvalé odborné zaškolování personálu a představování novinek
 •  Obchodní zástupce pomáhá s řešením případných problémů 
 •  Podpora prodeje formou promo akcí
 •  Možnost dočasné zápůjčky techniky a inventáře při mimořádných příležitostech

BONUSY A SLEVY

 • Hodnota nevyčerpané materiálové nebo technické podpory je každoročně kompenzována dle individuálních potřeb zákazníka
 • Množstevní sleva 5% při hotovostní platbě dodávky zboží v hodnotě nad 10000,- Kč

             
Dovolujeme si Vás tímto pozvat do našeho showroomu v Praze Kateřinkách, Štítová 254/4, otvírací doba od 8:30 do 16:30 hod., kde Vám rádi představíme naše zboží včetně ochutnávky.

           

Zvolíte-li značku DERSUT, zbavíte se trvale starosti s kvalitou podávaných teplých nápojů a snadno vyřešíte problémy   spojené s pořizováním potřebné techniky a inventáře.

Pro zákazníky v gastronomii je nastavena podpora zcela podle italského standardu. Kolekce šálků jsou navrženy s ohledem na možnost individuálního dotvoření atmosféry jednotlivých provozoven, i další stylový materiál pomáhá umocnit zážitek z šálku kávy.

 

 KOMPLEXNÍ PROGRAM PRO PODPORU PRODEJE VE VAŠÍ PROVOZOVNĚ.


 
 
Vyberte si ze široké nabídky našich služeb.
Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou.